Kdo je to?
Kdo je to, byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Kdo je to Bilbo Pytlík?

Co znamená a jaký je význam slova Bilbo Pytlík?

Bilbo Pytlík je hobit, fiktivní postava románu Hobit a vedlejší postava z trilogie Pán prstenů anglického spisovatele J.R.R. Tolkiena. Byl nositelem jednoho prstenu, ale dobrovolně se ho vzdal. Na cestu do světa byl vyslán čarodějem Gandalfem a s třinácti trpaslíky se vydal bojovat s drakem k Osamělé hoře. Často musel trpaslíky zachraňovat. Když se na cestě ztratil, ocitl se v Glumově jeskyni a vsadil se s ním o svůj život. Díky tomu, že našel jeden prsten, vyhrál a našel cestu k ostatním.
Pomohl zabít draka, byl zraněn a po vyléčení se vrátil ke své hobití rodině. Bilbo Pytlík se neoženil, jen adoptoval sirotka Froda. Vzdal se prstenu a ze svého domova odešel k elfům.Kdo je to, byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bilbo Pytlík s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Lodžie? Znáte pojem Hardware? Vzpomněli byste si na význam slova Halucinace? Pamatujete si definici pojmu Kvásek?

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, přesný význam, termín, fikce, pojem, popis, význam slova, Bilbo Pytlík, kdo je Bilbo Pytlík?, etymologie, slovo, vysvětlení, kdo to je, co znamená

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bilbo Pytlík

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bilbo Pytlík? Kdo to byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bilbo Pytlík? Definice pojmu Bilbo Pytlík patří do sekce fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než fikce.