Kdo je to?
Kdo je to, byl Boromir? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Boromir? Lidé, fikce

Kdo je to Boromir?

Jaký je význam slova Boromir? Co to znamená?

Boromir je jméno pána Gondoru, syna vládnoucího správce. Se svými vojáky bránil svou vlast proti Sauronovi. Na základě snu se vydal k elfům a přidal se ke Společenstvu Prstenu. Choval se čestně a statečně až do doby, kdy se nechal ovládnout touhou po prstenu. Chtěl zabít hobita Froda Pytlíka, který prsten nesl. Včas se ovládl a svého selhání litoval.
Kvůli tomuto incidentu pokračoval Frodo ve své cestě jen s přítelem Samem Křepelkou. Byli napadeni skřety, ale Boromir včas zasáhl a v boji s přesilou padl. Byl slavnostně pohřben v Rauroských vodopádech.Kdo je to, byl Boromir? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Boromir? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Boromir sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Dělená strava? Pamatujete si definici pojmu Schengenský prostor? Víte, co je to Abakus? Vzpomněli byste si na význam slova Sektorová daň?

Klíčová slova: slovo, popis, pojem, co znamená, definice, co je to Boromir?, přesný výraz, synonymum, heslo, význam slova, informace, popis, formulace, přesný význam, význam

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Boromir

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Boromir? Kdo to byl Boromir? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Boromir? Definice pojmu Boromir patří do sekce fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Boromir hledat i v jiných kategoriích (než fikce).