Kdo je to?
Kdo je to, byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Clark Rockefeller? Lidé, fikce

Kdo je to Clark Rockefeller?

Jaký je význam slova Clark Rockefeller? Co to znamená?

Clark Rockefeller je falešný umělec a mistrovský podvodník. Jeho skutečné jméno je Christian Karl Gerhartsreiter, který o sobě prohlašoval, že je příslušníkem rodiny Rockefellerových a jejich dědicem s pokračovatelem.
Clark Rockefeller byl jeho nejpodařenějším podvodem. Stal se členem vysoké společnosti a oženil se s milionářkou. Při rozvodu však přišel o dceru. Děvče pak unesl, ale při následném vyšetřování byla odhalena jeho skutečná identita a byl odsouzen za únos i za podvod.Kdo je to, byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Clark Rockefeller? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Clark Rockefeller? Pak se podělte se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Editace? Znáte pojem SEPA platba? Vzpomněli byste si na význam slova Arbitráž? Pamatujete si definici pojmu Hypomanie?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo to je, heslo, wiki, popis, termín, význam slova, co je to Clark Rockefeller?, etymologie, Clark Rockefeller, kdo je Clark Rockefeller?, původ slova, slovo, popis, přesný výraz

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Clark Rockefeller

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Clark Rockefeller? Kdo to byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Clark Rockefeller? Definice pojmu Clark Rockefeller je v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Clark Rockefeller i v jiné kategorii než je sekce fikce.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?