Kdo je to?
Kdo je to, byl Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dorian Gray? Lidé, fikce

Kdo je to Dorian Gray?

Jaký je význam slova Dorian Gray? Co to znamená?

Dorian Gray je hlavní hrdina příběhu Obraz Doriana Graye autora Oscara Wildea a název britského filmu, natočeného podle tohoto díla. Mladý krásný anglický šlechtic má vše, co by si mohl přát, ale bojí se stárnutí. Proto si přeje, aby nestárl on, ale jeho portrét – a přání se mu splní. Na obraze se objevují stopy jeho nezřízeného života, hříchů i zločinů a tvář Doriana Graye zůstává stále mladá a krásná.
Není však šťastný, má halucinace a probodne svůj proměněný ohyzdný obraz nožem – obraz se změní do původní podoby a na zemi zůstává stará a ošklivá mrtvola Doriana Graye.Kdo je to, byl Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dorian Gray? Lidé, fikce

Definici slova Dorian Gray můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to GPS? Znáte pojem Undeground? Vzpomněli byste si na význam slova Chirurgická ocel? Pamatujete si definici pojmu Anorexie?

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, informace, etymologie, kdo to je, heslo, slovo, popis, co znamená, význam, kdo je Dorian Gray?, vysvětlení, fikce, synonymum, původ slova

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dorian Gray

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dorian Gray? Kdo to byl Dorian Gray? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dorian Gray? Definice pojmu Dorian Gray patří do sekce fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dorian Gray v jiné sekci než fikce.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?