Kdo je to?
Kdo je to, byl Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dorian Gray? Lidé, fikce

Kdo je to Dorian Gray?

Jaký je význam slova Dorian Gray? Co to znamená?

Dorian Gray je hlavní hrdina příběhu Obraz Doriana Graye autora Oscara Wildea a název britského filmu, natočeného podle tohoto díla. Mladý krásný anglický šlechtic má vše, co by si mohl přát, ale bojí se stárnutí. Proto si přeje, aby nestárl on, ale jeho portrét – a přání se mu splní. Na obraze se objevují stopy jeho nezřízeného života, hříchů i zločinů a tvář Doriana Graye zůstává stále mladá a krásná.
Není však šťastný, má halucinace a probodne svůj proměněný ohyzdný obraz nožem – obraz se změní do původní podoby a na zemi zůstává stará a ošklivá mrtvola Doriana Graye.Kdo je to, byl Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dorian Gray? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Dorian Gray s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to GPS? Znáte pojem Undeground? Vzpomněli byste si na význam slova Chirurgická ocel? Pamatujete si definici pojmu Anorexie?

Klíčová slova: Dorian Gray, vysvětlení, popis, formulace, definice, význam pojmu, termín, co znamená, kdo je Dorian Gray?, význam slova, popis, co je to Dorian Gray?, kdo to je, přesný výraz, heslo

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Dorian Gray, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dorian Gray? Kdo to byl Dorian Gray? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dorian Gray? Definice pojmu Dorian Gray je v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?