Kdo je to?
Kdo je to, byl Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dorian Gray? Lidé, fikce

Kdo je to Dorian Gray?

Jaký je význam slova Dorian Gray? Co to znamená?

Dorian Gray je hlavní hrdina příběhu Obraz Doriana Graye autora Oscara Wildea a název britského filmu, natočeného podle tohoto díla. Mladý krásný anglický šlechtic má vše, co by si mohl přát, ale bojí se stárnutí. Proto si přeje, aby nestárl on, ale jeho portrét – a přání se mu splní. Na obraze se objevují stopy jeho nezřízeného života, hříchů i zločinů a tvář Doriana Graye zůstává stále mladá a krásná.
Není však šťastný, má halucinace a probodne svůj proměněný ohyzdný obraz nožem – obraz se změní do původní podoby a na zemi zůstává stará a ošklivá mrtvola Doriana Graye.Kdo je to, byl Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dorian Gray? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dorian Gray s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Utilita? Znáte pojem Kurkuma? Vzpomněli byste si na význam slova Agregace? Víte, co je to Pašmína?

Klíčová slova: termín, Dorian Gray, kdo to je, význam, pojem, vysvětlení, etymologie, co znamená, význam pojmu, formulace, význam slova, synonymum, kdo je Dorian Gray?, přesný výraz, fikce

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Dorian Gray? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Dorian Gray? Kdo to byl Dorian Gray? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dorian Gray? Definice pojmu Dorian Gray se nachází v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Dorian Gray hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?