Kdo je to?
Kdo je to, byl Glum? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Glum? Lidé, fikce

Kdo je to Glum?

Co znamená a jaký je význam slova Glum?

Glum je jednou z nejdůležitějších vedlejších postav díla Pán prstenů J.R.R.Tolkiena. Jeho původní jméno bylo Sméagol, protože však vydával zvláštní zvuk, byl nazýván podle tohoto zvuku Glum. Původně byl hobitem, ale při rybaření našel kouzelný prsten a kvůli němu zabil svého přítele. Prsten mu umožnil stát se neviditelným, čehož Glum zneužíval, a proto byl svým rodem vyhnán. Žil v jeskyni pod horami. Prsten ho činil nesmrtelným, ale zcela změnil jeho podobu.
Když mu prsten sebral Bilbo Pytlík, pronásledoval Glum členy Společenstva prstenu a snažil se ho dostat zpět. Při posledním pokusu o získání svého „Miláška“ spadl do Pukliny osudu a zahynul.Kdo je to, byl Glum? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Glum? Lidé, fikce

Definici slova Glum můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Alfanumerická klávesnice? Znáte pojem Hláska? Vzpomněli byste si na význam slova Konkubinát? Pamatujete si definici pojmu Leidenská mutace?

Klíčová slova: definice, etymologie, popis, význam pojmu, co znamená, formulace, přesný výraz, kdo je Glum?, fikce, původ slova, pojem, význam slova, význam, přesný význam, termín

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Glum, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Glum? Kdo to byl Glum? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Glum? Definice pojmu Glum se nachází v sekci fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než fikce).