Kdo je to?
Kdo je to, byl Hobit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hobit? Lidé, fikce

Kdo je to Hobit?

Co znamená a jaký je význam slova Hobit?

Hobit je postava z knih britského autora J.R.R. Tolkiena. Jedná se o drobnější bytost, která se podobá člověku velmi malého vzrůstu (většinou do 120 cm) a připomíná ho i povahou. Hobité žijí ve Středozemi, většinou chodí naboso, protože mají velká chodidla porostlá značným množstvím chlupů. Jejich velkou zálibou je jídlo, především houby, pohodlný život nebo kouření dýmky. Neradi cestují a nebojují. Jsou prostí, pracují v zemědělství nebo se věnují řemeslům, většinou neumějí číst a psát a nezajímají se o žádné záhady.
Bydlí v upravených a vybavených norách, zvaných pelouchy. Jsou přátelští, a i když nevypadají moc hezky, jsou příjemní a vystupují přátelsky. Dožívají se vysokého věku kolem 100 let. Jejich jazykem je Obecná řeč, tedy západština, z jejich vlastního jazyka zbyla pouze hobití jména. Podrobně je hobit popsán v románech Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky a Pán prstenů, kde vystupují především nejznámější hobiti Bilbo Pytlík a Frodo Pytlík.Kdo je to, byl Hobit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hobit? Lidé, fikce

Definici slova Hobit můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova DLNA? Pamatujete si definici pojmu Bixenon? Znáte pojem Elektronická evidence tržeb? Vzpomněli byste si na význam slova Lumbálka?

Klíčová slova: význam slova, popis, definice, termín, význam, slovo, přesný výraz, popis, vysvětlení, přesný význam, informace, synonymum, formulace, kdo to je, význam pojmu

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hobit

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hobit? Kdo to byl Hobit? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hobit? Definice pojmu Hobit patří do sekce fikce. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než fikce).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.