Kdo je to?
Kdo je to, byl Hobit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hobit? Lidé, fikce

Kdo je to Hobit?

Co znamená a jaký je význam slova Hobit?

Hobit je postava z knih britského autora J.R.R. Tolkiena. Jedná se o drobnější bytost, která se podobá člověku velmi malého vzrůstu (většinou do 120 cm) a připomíná ho i povahou. Hobité žijí ve Středozemi, většinou chodí naboso, protože mají velká chodidla porostlá značným množstvím chlupů. Jejich velkou zálibou je jídlo, především houby, pohodlný život nebo kouření dýmky. Neradi cestují a nebojují. Jsou prostí, pracují v zemědělství nebo se věnují řemeslům, většinou neumějí číst a psát a nezajímají se o žádné záhady.
Bydlí v upravených a vybavených norách, zvaných pelouchy. Jsou přátelští, a i když nevypadají moc hezky, jsou příjemní a vystupují přátelsky. Dožívají se vysokého věku kolem 100 let. Jejich jazykem je Obecná řeč, tedy západština, z jejich vlastního jazyka zbyla pouze hobití jména. Podrobně je hobit popsán v románech Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky a Pán prstenů, kde vystupují především nejznámější hobiti Bilbo Pytlík a Frodo Pytlík.Kdo je to, byl Hobit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hobit? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hobit sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Součin? Znáte pojem Rovnodennost? Vzpomněli byste si na význam slova Synchronizace? Pamatujete si definici pojmu Goodwill?

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, co je to Hobit?, význam, pojem, etymologie, význam slova, informace, slovo, Hobit, popis, definice, co znamená, původ slova, termín

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hobit

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hobit? Kdo to byl Hobit? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hobit? Definice pojmu Hobit patří do sekce fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat pojem, text, definici, například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Hobit i v jiné sekci než je kategorie fikce.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.