Kdo je to?
Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Kdo je to Rambo?

Jaký je význam slova Rambo? Co to znamená?

Rambo, celým jménem John Rambo, je hlavní hrdina série amerických akčních filmů o vojákovi, který se vrací z války ve Vietnamu. Filmy měly knižní předlohu, a to román kanadského spisovatele Davida Morella z roku 1972 nazvaný jednoduše Rambo. Ve filmu postavu Ramba ztvárnil Sylvester Stallone. V přeneseném smyslu, když o někom řekneme, že je rambo, myslíme tím, že má velkou fyzickou sílu a především svaly.Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rambo s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Sandbox? Znáte pojem Persona non grata? Vzpomněli byste si na význam slova Přídavné jméno? Víte, co je to Lanolin?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, slovo, heslo, popis, wiki, přesný výraz, Rambo, definice, formulace, význam pojmu, pojem, etymologie, co je to Rambo?, kdo je Rambo?

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Rambo? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Rambo? Kdo to byl Rambo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rambo? Definice pojmu Rambo se nachází v kategorii fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Rambo i v jiné sekci než v fikce.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?