Kdo je to?
Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Kdo je to Rambo?

Jaký je význam slova Rambo? Co to znamená?

Rambo, celým jménem John Rambo, je hlavní hrdina série amerických akčních filmů o vojákovi, který se vrací z války ve Vietnamu. Filmy měly knižní předlohu, a to román kanadského spisovatele Davida Morella z roku 1972 nazvaný jednoduše Rambo. Ve filmu postavu Ramba ztvárnil Sylvester Stallone. V přeneseném smyslu, když o někom řekneme, že je rambo, myslíme tím, že má velkou fyzickou sílu a především svaly.Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Rambo? s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Chat? Znáte pojem Skořice? Vzpomněli byste si na význam slova Alergie? Pamatujete si definici pojmu Jáhen?

Klíčová slova: kdo je Rambo?, vysvětlení, informace, popis, přesný výraz, fikce, co znamená, wiki, kdo to je, význam pojmu, popis, formulace, definice, přesný význam, pojem

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Rambo? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rambo? Kdo to byl Rambo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rambo? Definice pojmu Rambo je v sekci fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Rambo i jinde než v sekci než v fikce.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?