Kdo je to?
Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Kdo je to Thorin Pavéza?

Co znamená a jaký je význam slova Thorin Pavéza?

Thorin Pavéza je vůdce trpaslíků vystupující v knize Hobit aneb cesta tam a zase zpátky J.R.R. Tolkiena. Jako mladý trpaslík již válčil se skřety a později se stal vůdcem výpravy, která měla zabít uchvatitele - draka Šmaka-a obnovit trpasličí Království pod Horou. Této výpravy se zúčastnil i hobit Bilbo Pytlík. Výprava byla úspěšná.
Thorin Pavéza zahynul v Bitvě pěti armád. Jeho hrob se nachází pod Osamělou Horou, kde byl pochován i se svým elfím mečem Orkrisktem neboli Skřetodrvem.Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Definici slova Thorin Pavéza můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Velký pátek? Pamatujete si definici pojmu Libertarianismus? Pamatujete si definici pojmu Norma? Vzpomněli byste si na význam slova Lupus?

Klíčová slova: heslo, význam, popis, termín, pojem, přesný výraz, co je to Thorin Pavéza?, kdo je Thorin Pavéza?, význam slova, formulace, fikce, popis, přesný význam, původ slova, co znamená

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Thorin Pavéza? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Thorin Pavéza? Kdo to byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Thorin Pavéza? Definice pojmu Thorin Pavéza se nachází v kategorii fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.