Kdo je to?
Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Kdo je to Thorin Pavéza?

Co znamená a jaký je význam slova Thorin Pavéza?

Thorin Pavéza je vůdce trpaslíků vystupující v knize Hobit aneb cesta tam a zase zpátky J.R.R. Tolkiena. Jako mladý trpaslík již válčil se skřety a později se stal vůdcem výpravy, která měla zabít uchvatitele - draka Šmaka-a obnovit trpasličí Království pod Horou. Této výpravy se zúčastnil i hobit Bilbo Pytlík. Výprava byla úspěšná.
Thorin Pavéza zahynul v Bitvě pěti armád. Jeho hrob se nachází pod Osamělou Horou, kde byl pochován i se svým elfím mečem Orkrisktem neboli Skřetodrvem.Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Thorin Pavéza sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rapsodie? Znáte pojem Galaxie? Vzpomněli byste si na význam slova Deviace? Pamatujete si definici pojmu Islámský stát?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, informace, co je to Thorin Pavéza?, význam pojmu, definice, co znamená, fikce, význam slova, formulace, popis, wiki, pojem, popis, význam

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Thorin Pavéza? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Thorin Pavéza? Kdo to byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Thorin Pavéza? Definice pojmu Thorin Pavéza se nachází v kategorii fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Thorin Pavéza hledat i v jiných kategoriích (než fikce).