Kdo je to?
Kdo je to Eckhart Tolle? Životopis Eckhart Tolle, lidé, osobnosti z filozofie

Kdo je to Eckhart Tolle?

Kdo je to Eckhart Tolle? Stručný životopis

Eckhart Tolle, původně Ulrich Leonard Tolle je filozof, poradce a duchovní učitel. Dětství strávil v Německu, pak studoval na univerzitě v Londýně a jako odborný asistent a badatel působil v Cambridge.
Ještě před dovršením třiceti let života se Eckhart Tolle rozhodl pro obrat ve svém dosavadním životě. Soustředil se na duchovní život a nyní působí především v evropských zemích nebo Severní Americe. Zde jako poradce a duchovní učitel pracuje s jednotlivými osobami nebo menšími skupinami. Jeho kniha Moc přítomného okamžiku si získala velkou popularitu a dočkala se překladu do mnoha jazyků.Kdo je to Eckhart Tolle? Životopis Eckhart Tolle, lidé, osobnosti z filozofie

Líbí se stručný životopis s osobou Eckhart Tolle? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Eckhart Tolle

Národnost: německá
Datum narození: 16. února 1948
Místo narození: Lünen

Znáte pojem Persona non grata? Víte, co je to Mandelbrotova množina? Víte, co je to Motto? Pamatujete si definici pojmu Evropská unie?

Klíčová slova: popis, filozofie, definice, význam pojmu, co je to Eckhart Tolle?, heslo, význam, informace, popis, kdo to je, význam slova, přesný výraz, termín, formulace, slovo

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Eckhart Tolle?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Eckhart Tolle? Kdo to byl Eckhart Tolle? Kdy se narodil Eckhart Tolle? Kde se narodil Eckhart Tolle? Eckhart Tolle je v kategorii filozofie. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Eckhart Tolle třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eckhart Tolle i v jiné kategorii než je filozofie.