Kdo je to?
Kdo je to, byl Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hédonista? Lidé, filozofie

Kdo je to Hédonista?

Jaký je význam slova Hédonista? Co to znamená?

Hédoné znamená řecky "slast" nebo "potěšení". Hedonismus byl antickým filozofickým směrem, jehož základní myšlenkou bylo, že slast je hlavní motivací lidského jednání. Dnes jako hedonistu označujeme člověka, který si neodpírá žádné "radosti života" (ženy, alkohol apod.).Kdo je to, byl Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hédonista? Lidé, filozofie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hédonista s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Populismus? Znáte pojem Demence? Vzpomněli byste si na význam slova Cestopis? Pamatujete si definici pojmu Les?

Klíčová slova: heslo, co je to Hédonista?, význam slova, kdo to je, Hédonista, formulace, původ slova, popis, význam pojmu, filozofie, pojem, co znamená, slovo, kdo je Hédonista?, definice

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Hédonista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hédonista? Kdo to byl Hédonista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hédonista? Definice pojmu Hédonista se nachází v sekci filozofie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci filozofie.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.