Kdo je to?
Kdo je to, byl Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hédonista? Lidé, filozofie

Kdo je to Hédonista?

Jaký je význam slova Hédonista? Co to znamená?

Hédoné znamená řecky "slast" nebo "potěšení". Hedonismus byl antickým filozofickým směrem, jehož základní myšlenkou bylo, že slast je hlavní motivací lidského jednání. Dnes jako hedonistu označujeme člověka, který si neodpírá žádné "radosti života" (ženy, alkohol apod.).Kdo je to, byl Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hédonista? Lidé, filozofie

Sdílejte tuto stránku se slovem Hédonista s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Populismus? Znáte pojem Demence? Vzpomněli byste si na význam slova Cestopis? Pamatujete si definici pojmu Les?

Klíčová slova: slovo, wiki, význam pojmu, přesný výraz, kdo je Hédonista?, etymologie, pojem, termín, význam slova, co je to Hédonista?, Hédonista, co znamená, informace, popis, heslo

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hédonista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hédonista? Kdo to byl Hédonista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hédonista? Definice pojmu Hédonista je v kategorii filozofie. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Hédonista i v jiné kategorii než v filozofie.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.