Kdo je to?
Kdo je to Noam Chomsky? Životopis Noam Chomsky, lidé, osobnosti z filozofie

Kdo je to Noam Chomsky?

Kdo je to Noam Chomsky? Stručný životopis

Noam Chomsky, celým jménem Avram Noam Chomsky, je filozof, logik, vědec, lingvista a kritik společenských poměrů. Je Američanem židovského původu. Působil jako profesor lingvistiky na MIT, je autorem Chomského hierarchické klasifikace formálních jazyků a generativní gramatiky.
Noam Chomsky je zaměřen levicově, jako aktivista kritizuje globalizaci, válečné konflikty, zahraniční politiku mnoha vlád. Politická aktivita ho učinila populární osobností, zvláště od kritického přístupu k válce ve Vietnamu.Kdo je to Noam Chomsky? Životopis Noam Chomsky, lidé, osobnosti z filozofie

Popis osobnosti Noam Chomsky můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Noam Chomsky

Národnost: USA
Datum narození: 7. prosince 1928
Místo narození: Philadelphia

Víte, co je to Dysortografie? Pamatujete si definici pojmu Upgrade? Pamatujete si definici pojmu Systém? Vzpomněli byste si na význam slova Kometa?

Klíčová slova: formulace, co znamená, význam pojmu, termín, wiki, vysvětlení, slovo, definice, původ slova, přesný výraz, Noam Chomsky, význam slova, informace, kdo je Noam Chomsky?, popis

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Noam Chomsky?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Noam Chomsky? Kdo to byl Noam Chomsky? Kdy se narodil Noam Chomsky? Kde se narodil Noam Chomsky? Noam Chomsky patří do sekce filozofie. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Noam Chomsky například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Noam Chomsky i v jiné kategorii než je filozofie.