Kdo je to?
Kdo je to, byl Vampír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vampír? Lidé, filozofie

Kdo je to Vampír?

Co znamená a jaký je význam slova Vampír?

Vampír je bájná bytost, která je živa z krve živých lidí. V Evropě se takto označuje nemrtvý, který navštěvuje své dřívější lásky, příbuzné či známé. V místech, kde původně žil, způsobuje vampír obtíže nebo záhadná úmrtí. Původem je tato bytost z lidových pověstí východní Evropy, především Balkánu.
Moderní upíři pocházejí z literárních děl 19. století, nejpopulárnějším vampírem byl Drákula z románu Brama Stokera. Ten je velmi oblíbenou hororovou postavou.Kdo je to, byl Vampír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vampír? Lidé, filozofie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vampír sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to EBITDA? Znáte pojem Sloučenina? Vzpomněli byste si na význam slova Zemské jádro? Pamatujete si definici pojmu Nefrologie?

Klíčová slova: etymologie, popis, wiki, heslo, přesný význam, synonymum, co znamená, definice, slovo, význam pojmu, původ slova, formulace, význam slova, popis, Vampír

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Vampír? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vampír? Kdo to byl Vampír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vampír? Definice pojmu Vampír se nachází v kategorii filozofie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci filozofie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.