Kdo je to?
Kdo je to, byl Buran? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buran? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buran?

Co znamená a jaký je význam slova Buran?

Buran je hanlivé označení pocházející již ze staré češtiny. Jako buran byl označován člověk z venkova, později takový člověk, který neznal nebo nedodržoval společenská pravidla.
V současnosti se význam slova rozšířil a je tak nazýván každý, kdo se chová jako hrubián, neomaleně, používá se i název křupan nebo neotesanec.Kdo je to, byl Buran? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buran? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Buran sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Spandex? Pamatujete si definici pojmu Mobogenie? Znáte pojem Balada? Vzpomněli byste si na význam slova Fundus?

Klíčová slova: co je to Buran?, formulace, kdo to je, wiki, heslo, pojem, význam slova, vysvětlení, popis, popis, slovo, synonymum, hanlivé, etymologie, význam pojmu

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Buran, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Buran? Kdo to byl Buran? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buran? Definice pojmu Buran se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.