Kdo je to?
Kdo je to, byl Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buzerant? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buzerant?

Co znamená a jaký je význam slova Buzerant?

Slovo buzerant se používá ve dvou významech. Nejčastěji se jedná o vulgární označení homosexuálního muže. Slovo buzerant se používá i v nesexuálním významu pro označení člověka, který "buzeruje", tj. šikanuje nebo obtěžuje ostatní. Slovo buzerant pochází ze severoitalského buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.Kdo je to, byl Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buzerant? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Buzerant? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to PageRank? Víte, co je to Funkční prádlo? Pamatujete si definici pojmu Power jóga? Pamatujete si definici pojmu Trombóza?

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, původ slova, Buzerant, slovo, definice, formulace, význam, hanlivé, co znamená, etymologie, co je to Buzerant?, termín, kdo to je, informace

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Buzerant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Buzerant? Kdo to byl Buzerant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzerant? Definice pojmu Buzerant je v sekci hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Buzerant i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.