Kdo je to?
Kdo je to, byl Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buzerant? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buzerant?

Co znamená a jaký je význam slova Buzerant?

Slovo buzerant se používá ve dvou významech. Nejčastěji se jedná o vulgární označení homosexuálního muže. Slovo buzerant se používá i v nesexuálním významu pro označení člověka, který "buzeruje", tj. šikanuje nebo obtěžuje ostatní. Slovo buzerant pochází ze severoitalského buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.Kdo je to, byl Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buzerant? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Buzerant sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to PageRank? Pamatujete si definici pojmu Genealogie? Pamatujete si definici pojmu Power jóga? Vzpomněli byste si na význam slova Halal?

Klíčová slova: definice, wiki, co je to Buzerant?, přesný výraz, hanlivé, etymologie, co znamená, pojem, vysvětlení, popis, formulace, význam slova, význam, slovo, popis

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Buzerant, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Buzerant? Kdo to byl Buzerant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzerant? Definice pojmu Buzerant se nachází v sekci hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.