Kdo je to?
Kdo je to, byl Buzna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buzna? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buzna?

Jaký je význam slova Buzna? Co to znamená?

Slovo buzna označuje homosexuálního muže. Označení buzna vychází ze slova buzerant, které je odvozeno od severoitalského slova buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.Kdo je to, byl Buzna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buzna? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Buzna? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cílová častka? Znáte pojem Lol? Vzpomněli byste si na význam slova Exekuce? Pamatujete si definici pojmu Useň?

Klíčová slova: popis, co je to Buzna?, heslo, přesný výraz, význam pojmu, hanlivé, formulace, co znamená, definice, synonymum, Buzna, termín, význam slova, wiki, popis

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Buzna? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Buzna? Kdo to byl Buzna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzna? Definice pojmu Buzna je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.