Kdo je to?
Kdo je to, byl Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čecháček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čecháček?

Co znamená a jaký je význam slova Čecháček?

Čecháček nebo také "malý český člověk" je ironické označení pro někoho, kdo není příliš chytrý, je snadno manipulovatelný, podlézavý, zkrátka má všechny negativní tzv. "tyoicky české" vlastnosti.Kdo je to, byl Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čecháček? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Čecháček sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Směnka? Pamatujete si definici pojmu OSVČ? Pamatujete si definici pojmu Roráty? Vzpomněli byste si na význam slova Dědická smlouva?

Klíčová slova: popis, původ slova, význam, synonymum, Čecháček, co je to Čecháček?, heslo, informace, přesný význam, definice, význam pojmu, vysvětlení, hanlivé, kdo to je, etymologie

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čecháček

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Čecháček? Kdo to byl Čecháček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čecháček? Definice pojmu Čecháček patří do sekce hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.