Kdo je to?
Kdo je to, byl Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čecháček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čecháček?

Co znamená a jaký je význam slova Čecháček?

Čecháček nebo také "malý český člověk" je ironické označení pro někoho, kdo není příliš chytrý, je snadno manipulovatelný, podlézavý, zkrátka má všechny negativní tzv. "tyoicky české" vlastnosti.Kdo je to, byl Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čecháček? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Čecháček? Pak se podělte s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Korelace? Znáte pojem Kalcifikace? Vzpomněli byste si na význam slova Mikroekonomie? Pamatujete si definici pojmu Kybernetika?

Klíčová slova: slovo, kdo to je, synonymum, přesný význam, termín, popis, definice, hanlivé, pojem, etymologie, heslo, význam pojmu, význam slova, wiki, původ slova

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Čecháček? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Čecháček? Kdo to byl Čecháček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čecháček? Definice pojmu Čecháček je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.