Kdo je to?
Kdo je to, byl Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chachar? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chachar?

Jaký je význam slova Chachar? Co to znamená?

Slovo chachar je nářeční výraz pocházející z oblasti Ostravska a lze jej chápat jako označení poněkud hlučného frajera, který se rád napije. Původní význam byl hanlivý a slovo chachar dříve znamenalo totéž co pobuda nebo ničema, žebrák či opilec. Je nutno podotknout, že dnešní význam tohoto slova nebývá chápán a definován úplně jednoznačně.Kdo je to, byl Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chachar? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Chachar s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Evropská unie? Znáte pojem MMS? Vzpomněli byste si na význam slova Bazilika? Pamatujete si definici pojmu Ovarium?

Klíčová slova: kdo to je, hanlivé, popis, přesný význam, synonymum, formulace, definice, slovo, termín, pojem, přesný výraz, co znamená, etymologie, význam pojmu, vysvětlení

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Chachar, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chachar? Kdo to byl Chachar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chachar? Definice pojmu Chachar je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Chachar i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.