Kdo je to?
Kdo je to, byl Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chachar? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chachar?

Jaký je význam slova Chachar? Co to znamená?

Slovo chachar je nářeční výraz pocházející z oblasti Ostravska a lze jej chápat jako označení poněkud hlučného frajera, který se rád napije. Původní význam byl hanlivý a slovo chachar dříve znamenalo totéž co pobuda nebo ničema, žebrák či opilec. Je nutno podotknout, že dnešní význam tohoto slova nebývá chápán a definován úplně jednoznačně.Kdo je to, byl Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chachar? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Chachar? se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Evropská unie? Znáte pojem MMS? Vzpomněli byste si na význam slova Bazilika? Pamatujete si definici pojmu Ovarium?

Klíčová slova: co je to Chachar?, heslo, popis, formulace, význam, původ slova, etymologie, význam slova, slovo, co znamená, pojem, kdo to je, informace, hanlivé, wiki

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Chachar? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Chachar? Kdo to byl Chachar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chachar? Definice pojmu Chachar je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.