Kdo je to?
Kdo je to, byl Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chachar? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chachar?

Jaký je význam slova Chachar? Co to znamená?

Slovo chachar je nářeční výraz pocházející z oblasti Ostravska a lze jej chápat jako označení poněkud hlučného frajera, který se rád napije. Původní význam byl hanlivý a slovo chachar dříve znamenalo totéž co pobuda nebo ničema, žebrák či opilec. Je nutno podotknout, že dnešní význam tohoto slova nebývá chápán a definován úplně jednoznačně.Kdo je to, byl Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chachar? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chachar s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Evropská unie? Znáte pojem Pravice? Vzpomněli byste si na význam slova Epigram? Víte, co je to Pracovní úraz?

Klíčová slova: synonymum, definice, informace, termín, význam slova, wiki, pojem, význam, popis, formulace, původ slova, vysvětlení, význam pojmu, co znamená, kdo to je

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Chachar, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Chachar? Kdo to byl Chachar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chachar? Definice pojmu Chachar se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Chachar i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.