Kdo je to?
Kdo je to, byl Cikorka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikorka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cikorka?

Co znamená a jaký je význam slova Cikorka?

Cikorka je jednak náhražka kávy, jednak hanlivé slangové označení Romů. Cikorka je upražený rozdrcený kořen rostliny čekanky obecné. Využívá se jako náhražka kávy díky podobné barvě a aromatu. Cikorka byla oblíbená během obou světových válek, kdy byla káva nedostatkovým zbožím. Vzhledem k tomu, že cikorka neobsahuje kofein, byla zvláště oblíbená u dětí a kojících matek. Kvůli své barvě se dnes často slovo cikorka používá v internetových diskuzích nebo v osobní komunikaci pro označení Romů. Na toto použití slova doplatil mluvčí Nejvyššího soudu Petr Knötig, který byl za svůj komentář s tímto slovem odvolán z funkce.Kdo je to, byl Cikorka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikorka? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Cikorka? s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pankreas? Znáte pojem Playmate? Vzpomněli byste si na význam slova Gravitace? Pamatujete si definici pojmu Deviace?

Klíčová slova: pojem, informace, význam pojmu, synonymum, význam, formulace, význam slova, termín, Cikorka, popis, slovo, původ slova, definice, vysvětlení, popis

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cikorka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Cikorka? Kdo to byl Cikorka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikorka? Definice pojmu Cikorka je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Cikorka i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.