Kdo je to?
Kdo je to, byl Cikorka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikorka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cikorka?

Co znamená a jaký je význam slova Cikorka?

Cikorka je jednak náhražka kávy, jednak hanlivé slangové označení Romů. Cikorka je upražený rozdrcený kořen rostliny čekanky obecné. Využívá se jako náhražka kávy díky podobné barvě a aromatu. Cikorka byla oblíbená během obou světových válek, kdy byla káva nedostatkovým zbožím. Vzhledem k tomu, že cikorka neobsahuje kofein, byla zvláště oblíbená u dětí a kojících matek. Kvůli své barvě se dnes často slovo cikorka používá v internetových diskuzích nebo v osobní komunikaci pro označení Romů. Na toto použití slova doplatil mluvčí Nejvyššího soudu Petr Knötig, který byl za svůj komentář s tímto slovem odvolán z funkce.Kdo je to, byl Cikorka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikorka? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Cikorka? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Ateista? Znáte pojem Klipart? Pamatujete si definici pojmu Aktivita? Víte, co je to Vltavín?

Klíčová slova: popis, pojem, termín, hanlivé, Cikorka, heslo, význam, formulace, informace, slovo, význam slova, vysvětlení, přesný výraz, co je to Cikorka?, definice

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Cikorka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Cikorka? Kdo to byl Cikorka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikorka? Definice pojmu Cikorka se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Cikorka i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.