Kdo je to?
Kdo je to, byl Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvkař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Děvkař?

Jaký je význam slova Děvkař? Co to znamená?

Hanlivým slovem děvkař označujeme muže, který využívá služeb prostitutek. Děvkař je též promiskuitní muž často střídající sexuální partnerky, kterým je mnohdy nevěrný. Za synonyma slova děvkař považujeme slova jako kurevník, proutník a sukničkář.Kdo je to, byl Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvkař? Lidé, hanlivé

Tento text (Děvkař) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hepa filtr? Znáte pojem Chromofobie? Vzpomněli byste si na význam slova Fotosyntéza? Pamatujete si definici pojmu Izotop?

Klíčová slova: etymologie, význam, popis, přesný význam, co znamená, přesný výraz, informace, definice, kdo to je, heslo, význam pojmu, kdo je Děvkař?, synonymum, termín, Děvkař

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Děvkař, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Děvkař? Kdo to byl Děvkař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děvkař? Definice pojmu Děvkař je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.