Kdo je to?
Kdo je to, byl Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvkař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Děvkař?

Jaký je význam slova Děvkař? Co to znamená?

Hanlivým slovem děvkař označujeme muže, který využívá služeb prostitutek. Děvkař je též promiskuitní muž často střídající sexuální partnerky, kterým je mnohdy nevěrný. Za synonyma slova děvkař považujeme slova jako kurevník, proutník a sukničkář.Kdo je to, byl Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvkař? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Děvkař sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hepa filtr? Znáte pojem Chromofobie? Vzpomněli byste si na význam slova Fotosyntéza? Pamatujete si definici pojmu Izotop?

Klíčová slova: kdo to je, formulace, termín, slovo, význam, pojem, vysvětlení, etymologie, přesný výraz, wiki, co znamená, hanlivé, kdo je Děvkař?, Děvkař, přesný význam

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Děvkař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Děvkař? Kdo to byl Děvkař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děvkař? Definice pojmu Děvkař patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Děvkař i v jiné sekci než v hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.