Kdo je to?
Kdo je to, byl Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvkař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Děvkař?

Jaký je význam slova Děvkař? Co to znamená?

Hanlivým slovem děvkař označujeme muže, který využívá služeb prostitutek. Děvkař je též promiskuitní muž často střídající sexuální partnerky, kterým je mnohdy nevěrný. Za synonyma slova děvkař považujeme slova jako kurevník, proutník a sukničkář.Kdo je to, byl Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvkař? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Děvkař? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hepa filtr? Znáte pojem Chromofobie? Vzpomněli byste si na význam slova Fotosyntéza? Pamatujete si definici pojmu Izotop?

Klíčová slova: Děvkař, význam, definice, význam pojmu, kdo je Děvkař?, popis, formulace, význam slova, co je to Děvkař?, původ slova, wiki, etymologie, synonymum, pojem, hanlivé

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Děvkař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Děvkař? Kdo to byl Děvkař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děvkař? Definice pojmu Děvkař je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Děvkař hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.