Kdo je to?
Kdo je to, byl Držgrešle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Držgrešle? Lidé, hanlivé

Kdo je to Držgrešle?

Co znamená a jaký je význam slova Držgrešle?

Hanlivým slovem držgrešle označujeme lakomého člověka, hamouna, hamižníka, chamtivce, škroba, skoupého člověka, skrblíka, jedince přehnaně šetřícího. Po stránce etymologie je slovo držgrešle typickým příkladem rekční (vazebné) složeniny slov "drží" a "grešle". Grešle je drobná měděná mince nízké hodnoty.Kdo je to, byl Držgrešle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Držgrešle? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Držgrešle sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Amonium? Pamatujete si definici pojmu Mitra? Pamatujete si definici pojmu Scio? Vzpomněli byste si na význam slova Cestovní agentura?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, informace, definice, kdo je Držgrešle?, přesný význam, co je to Držgrešle?, hanlivé, kdo to je, formulace, původ slova, synonymum, slovo, popis, Držgrešle

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Držgrešle, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Držgrešle? Kdo to byl Držgrešle? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Držgrešle? Definice pojmu Držgrešle se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Držgrešle i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.