Kdo je to?
Kdo je to, byl Držgrešle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Držgrešle? Lidé, hanlivé

Kdo je to Držgrešle?

Co znamená a jaký je význam slova Držgrešle?

Hanlivým slovem držgrešle označujeme lakomého člověka, hamouna, hamižníka, chamtivce, škroba, skoupého člověka, skrblíka, jedince přehnaně šetřícího. Po stránce etymologie je slovo držgrešle typickým příkladem rekční (vazebné) složeniny slov "drží" a "grešle". Grešle je drobná měděná mince nízké hodnoty.Kdo je to, byl Držgrešle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Držgrešle? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Držgrešle? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kabala? Znáte pojem Chemická kotva? Vzpomněli byste si na význam slova Firewall? Pamatujete si definici pojmu Lasagne?

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, definice, termín, informace, heslo, Držgrešle, význam slova, etymologie, popis, kdo je Držgrešle?, co znamená, pojem, kdo to je, popis

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Držgrešle? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Držgrešle? Kdo to byl Držgrešle? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Držgrešle? Definice pojmu Držgrešle je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Držgrešle i jinde než v sekci než v hanlivé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.