Kdo je to?
Kdo je to, byl Držgrešle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Držgrešle? Lidé, hanlivé

Kdo je to Držgrešle?

Co znamená a jaký je význam slova Držgrešle?

Hanlivým slovem držgrešle označujeme lakomého člověka, hamouna, hamižníka, chamtivce, škroba, skoupého člověka, skrblíka, jedince přehnaně šetřícího. Po stránce etymologie je slovo držgrešle typickým příkladem rekční (vazebné) složeniny slov "drží" a "grešle". Grešle je drobná měděná mince nízké hodnoty.Kdo je to, byl Držgrešle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Držgrešle? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Držgrešle? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Amonium? Víte, co je to Bulimie? Pamatujete si definici pojmu Scio? Pamatujete si definici pojmu Podstatné jméno?

Klíčová slova: pojem, původ slova, kdo je Držgrešle?, význam slova, Držgrešle, synonymum, význam, wiki, význam pojmu, co je to Držgrešle?, popis, popis, slovo, přesný výraz, hanlivé

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Držgrešle? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Držgrešle? Kdo to byl Držgrešle? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Držgrešle? Definice pojmu Držgrešle je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.