Kdo je to?
Kdo je to, byl Feťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feťák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Feťák?

Jaký je význam slova Feťák? Co to znamená?

Feťák je hanlivé označení uživatele drog, narkomana. Za feťáka považujeme uživatele tvrdých drog jako je heroin, kokain, pervitin, LSD, extáze, případně uživatele lysohlávek, čichače toluenu apod. Pravidelné užívání drog vede většinou k vážným zdravotním, sociálním (kriminalita), rodinným i finančních problémům. Proto jsou tzv. feťáci terčem opovržení většinové populace.Kdo je to, byl Feťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feťák? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Feťák s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Džuveč? Vzpomněli byste si na význam slova Vízum? Víte, co je to Skener? Znáte pojem Andragogika?

Klíčová slova: význam slova, etymologie, definice, co znamená, termín, kdo je Feťák?, přesný význam, hanlivé, pojem, informace, význam pojmu, formulace, vysvětlení, wiki, kdo to je

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Feťák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Feťák? Kdo to byl Feťák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Feťák? Definice pojmu Feťák je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Feťák i v jiné kategorii než v hanlivé.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.