Kdo je to?
Kdo je to, byl Kakabus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kakabus? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kakabus?

Co znamená a jaký je význam slova Kakabus?

Kakabus je název člověka zamračeného, mrzutého, bručouna, morouse, škarohlída s pesimistickým pohledem na svět. Označení pochází z řečtiny a latiny, kde se slovo používá pro začouzený hrnec.
Člověk kakabus je stejně nepříjemný a nevlídný jako taková nádoba, je stále nevrlý a protivný. Připomíná také zataženou oblohu s temnými mraky. Ve společnosti nebývá oblíben, protože šíří špatnou náladu.Kdo je to, byl Kakabus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kakabus? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Kakabus se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Plebiscit? Vzpomněli byste si na význam slova Software? Pamatujete si definici pojmu Diverzifikace? Znáte pojem Skleníkový efekt?

Klíčová slova: termín, formulace, původ slova, Kakabus, vysvětlení, přesný výraz, co je to Kakabus?, význam, popis, význam slova, hanlivé, synonymum, kdo je Kakabus?, definice, informace

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Kakabus, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kakabus? Kdo to byl Kakabus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kakabus? Definice pojmu Kakabus je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kakabus v jiné sekci než hanlivé.