Kdo je to?
Kdo je to, byl Kedra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kedra? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kedra?

Co znamená a jaký je význam slova Kedra?

Kedra je nadávka, která označuje ženu, konzumentku drog, obecně odpornou ženu. Synonymum ke slovu kedra je feťačka nebo smažka. Slovo kedra též slangově označuje tvrdou drogu heroin.Kdo je to, byl Kedra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kedra? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kedra? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bentonit? Víte, co je to Umělý spánek? Znáte pojem Ergoterapie? Pamatujete si definici pojmu Věta jednoduchá?

Klíčová slova: informace, definice, kdo to je, termín, význam slova, wiki, synonymum, vysvětlení, původ slova, co je to Kedra?, Kedra, hanlivé, přesný význam, formulace, co znamená

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kedra

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kedra? Kdo to byl Kedra? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kedra? Definice pojmu Kedra je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kedra i jinde než v sekci než v hanlivé.