Kdo je to?
Kdo je to, byl Kokot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kokot? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kokot?

Jaký je význam slova Kokot? Co to znamená?

Slovo kokot se nejčastěji používá jako vulgární nadávka pro muže, resp. jako označení pro penis. Původem slovo kokot pochází ze staroslověnštiny kde označuje kohouta. V tomto významu se slovo kokot stále používá např. v srbštině nebo chorvatštině. V češtině, slovenštině a polštině došlo k posunutí významu do oblasti vulgarit.Kdo je to, byl Kokot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kokot? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kokot sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Epilátor? Pamatujete si definici pojmu Účetní zůstatek? Vzpomněli byste si na význam slova Kokotka? Vzpomněli byste si na význam slova Vlys?

Klíčová slova: heslo, informace, přesný výraz, wiki, kdo je Kokot?, význam, popis, co je to Kokot?, etymologie, význam slova, formulace, slovo, kdo to je, definice, význam pojmu

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Kokot, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kokot? Kdo to byl Kokot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kokot? Definice pojmu Kokot se nachází v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).