Kdo je to?
Kdo je to, byl Kokot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kokot? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kokot?

Jaký je význam slova Kokot? Co to znamená?

Slovo kokot se nejčastěji používá jako vulgární nadávka pro muže, resp. jako označení pro penis. Původem slovo kokot pochází ze staroslověnštiny kde označuje kohouta. V tomto významu se slovo kokot stále používá např. v srbštině nebo chorvatštině. V češtině, slovenštině a polštině došlo k posunutí významu do oblasti vulgarit.Kdo je to, byl Kokot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kokot? Lidé, hanlivé

Tento text (Kokot) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Gopay? Znáte pojem Arboretum? Vzpomněli byste si na význam slova Epigram? Pamatujete si definici pojmu Andragogika?

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, heslo, popis, etymologie, Kokot, wiki, co je to Kokot?, informace, pojem, co znamená, význam pojmu, definice, vysvětlení, kdo je Kokot?

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Kokot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kokot? Kdo to byl Kokot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kokot? Definice pojmu Kokot je v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).