Kdo je to?
Kdo je to, byl Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lampasák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lampasák?

Co znamená a jaký je význam slova Lampasák?

Lampasák bylo pojmenování důstojníka. Dnes je považováno za zastaralé a má hanlivý nádech. Toto označení vzniklo podle pruhů odlišné barvy, které jsou na vnějších švech uniformy. Tyto pruhy se nazývaly lampasy, proto tedy označení lampasák. Jako hanlivé označení se slovo používalo především pro bývalé důstojníky ČSL.



Kdo je to, byl Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lampasák? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Lampasák? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ortodoncie? Znáte pojem Montessori? Vzpomněli byste si na význam slova Fašismus? Pamatujete si definici pojmu Utilita?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, synonymum, heslo, původ slova, wiki, význam, definice, formulace, popis, vysvětlení, termín, co je to Lampasák?, etymologie, popis

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Lampasák, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lampasák? Kdo to byl Lampasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lampasák? Definice pojmu Lampasák je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?