Kdo je to?
Kdo je to, byl Lumen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lumen? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lumen?

Co znamená a jaký je význam slova Lumen?

Ve fyzice je lumen jednotkou fyzikální veličiny zvané světelný tok. Slovo "lumen" latinsky znamená světlo. Dostalo se však i do českého slangu - lumen je totéž co výlupek, jedinec, který v něčem vyniká, ovšem zpravidla v negativním smyslu.Kdo je to, byl Lumen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lumen? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lumen s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Stát? Znáte pojem Switch? Vzpomněli byste si na význam slova Pečený čaj? Pamatujete si definici pojmu Ionizace?

Klíčová slova: přesný výraz, Lumen, původ slova, popis, definice, synonymum, hanlivé, vysvětlení, formulace, význam, kdo to je, popis, etymologie, pojem, heslo

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lumen

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lumen? Kdo to byl Lumen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lumen? Definice pojmu Lumen patří do sekce hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Lumen i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?