Kdo je to?
Kdo je to, byl Magor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magor? Lidé, hanlivé

Kdo je to Magor?

Co znamená a jaký je význam slova Magor?

Slovo magor má několik významů. Nejčastěji je slovo magor nadávkou, pejorativním výrazem pro blázna. Původ slova magor hledejme v hebrejštině, kde slovo znamená strach, uleknutí, bázeň. Magor je též přezdívka pro kontroverzního undegroundového básníka Ivana Martina Jirouse nebo pro jednoho ze zakladatelů hudební skupiny Tři sestry Tomáše Doležala (Ing. Magor).Kdo je to, byl Magor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magor? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Magor? s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to FAQ? Znáte pojem Archaismus? Vzpomněli byste si na význam slova Endoskopie? Pamatujete si definici pojmu Ban?

Klíčová slova: přesný význam, informace, vysvětlení, kdo to je, formulace, etymologie, termín, co je to Magor?, význam pojmu, přesný výraz, původ slova, synonymum, Magor, význam, definice

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Magor, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Magor? Kdo to byl Magor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magor? Definice pojmu Magor je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Magor v jiné sekci než hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.