Kdo je to?
Kdo je to, byl Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Megera? Lidé, hanlivé

Kdo je to Megera?

Jaký je význam slova Megera? Co to znamená?

Megera je hanlivé slovo označující starou, zlou, vzteklou, hašteřivou, nesnášenlivou, závistivou, ošklivou nebo zuřivou ženu. Etymologicky pochází slovo megera je z řecké mytologie, ze slov Megaira, což byla jedna ze tří fúrií (Erínyí). Megaira byla zároveň bohyně pomsty a kletby a jejím oborem byla závist.Kdo je to, byl Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Megera? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Megera? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Alternátor? Víte, co je to Osteoporóza? Vzpomněli byste si na význam slova Trichomoniáza? Pamatujete si definici pojmu Honitba?

Klíčová slova: přesný výraz, informace, Megera, wiki, kdo je Megera?, slovo, význam, heslo, termín, význam pojmu, přesný význam, hanlivé, pojem, etymologie, význam slova

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Megera, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Megera? Kdo to byl Megera? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Megera? Definice pojmu Megera je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Megera i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.