Kdo je to?
Kdo je to, byl Negr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Negr? Lidé, hanlivé

Kdo je to Negr?

Jaký je význam slova Negr? Co to znamená?

Negr je označení pro černochy, často užívané v hanlivém významu. Jedná se o pojmenování lidí, kteří mají znaky původních obyvatel Afriky. Znaky jsou zvýšený obsah melaninu v kožní vrstvě, což způsobuje tmavé zabarvení kůže celého těla, plochý a široký nos, masité rty, kudrnaté černé vlasy a větší množství potních žláz. Pocházejí z afrického kontinentu, jako otroci se dostali především do Ameriky a dalších zemí.Kdo je to, byl Negr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Negr? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Negr s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kazuistika? Znáte pojem Kardan? Vzpomněli byste si na význam slova Fixace? Pamatujete si definici pojmu Protein?

Klíčová slova: termín, význam, co je to Negr?, pojem, etymologie, Negr, význam pojmu, původ slova, definice, popis, wiki, vysvětlení, kdo to je, přesný výraz, význam slova

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Negr, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Negr? Kdo to byl Negr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Negr? Definice pojmu Negr se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.