Kdo je to?
Kdo je to, byl Negr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Negr? Lidé, hanlivé

Kdo je to Negr?

Jaký je význam slova Negr? Co to znamená?

Negr je označení pro černochy, často užívané v hanlivém významu. Jedná se o pojmenování lidí, kteří mají znaky původních obyvatel Afriky. Znaky jsou zvýšený obsah melaninu v kožní vrstvě, což způsobuje tmavé zabarvení kůže celého těla, plochý a široký nos, masité rty, kudrnaté černé vlasy a větší množství potních žláz. Pocházejí z afrického kontinentu, jako otroci se dostali především do Ameriky a dalších zemí.Kdo je to, byl Negr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Negr? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Negr sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Americká hypotéka? Pamatujete si definici pojmu Plichta? Víte, co je to Basejump? Vzpomněli byste si na význam slova Genetika?

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, co znamená, co je to Negr?, význam pojmu, původ slova, heslo, formulace, hanlivé, význam slova, popis, popis, wiki, Negr, význam

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Negr

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Negr? Kdo to byl Negr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Negr? Definice pojmu Negr patří do sekce hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Negr i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.