Kdo je to?
Kdo je to, byl Negr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Negr? Lidé, hanlivé

Kdo je to Negr?

Jaký je význam slova Negr? Co to znamená?

Negr je označení pro černochy, často užívané v hanlivém významu. Jedná se o pojmenování lidí, kteří mají znaky původních obyvatel Afriky. Znaky jsou zvýšený obsah melaninu v kožní vrstvě, což způsobuje tmavé zabarvení kůže celého těla, plochý a široký nos, masité rty, kudrnaté černé vlasy a větší množství potních žláz. Pocházejí z afrického kontinentu, jako otroci se dostali především do Ameriky a dalších zemí.Kdo je to, byl Negr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Negr? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Negr s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Americká hypotéka? Vzpomněli byste si na význam slova Plazma? Víte, co je to Basejump? Znáte pojem Zádumčivost?

Klíčová slova: pojem, Negr, vysvětlení, co znamená, heslo, kdo to je, popis, definice, slovo, význam slova, popis, wiki, význam, synonymum, přesný výraz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Negr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Negr? Kdo to byl Negr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Negr? Definice pojmu Negr je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.