Kdo je to?
Kdo je to, byl Pitomec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pitomec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pitomec?

Co znamená a jaký je význam slova Pitomec?

Pitomec je slovo, které se v současnosti používá jako nadávka. Jeho původ je však odlišný, pochází od slova pitat, krmit. Pitomý byl živočich, který byl krmen. Původní slovo se zachovalo například v synonymu ke slovu krmivo – píce.
Pitomec jako nadávka označuje člověka hloupého, pošetilého, bláznivého, s nízkou inteligencí a podobně.Kdo je to, byl Pitomec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pitomec? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pitomec sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rar? Znáte pojem Zelený zákal? Vzpomněli byste si na význam slova Obřízka? Pamatujete si definici pojmu Brunch?

Klíčová slova: termín, synonymum, etymologie, hanlivé, význam slova, definice, popis, co znamená, co je to Pitomec?, heslo, původ slova, slovo, informace, význam pojmu, kdo to je

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Pitomec, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pitomec? Kdo to byl Pitomec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pitomec? Definice pojmu Pitomec se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.