Kdo je to?
Kdo je to, byl Pizda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pizda? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pizda?

Co znamená a jaký je význam slova Pizda?

Pizda je vulgární označení ženského přirození, ženských genitálií. Jedná se o synonymum ke slovu kunda nebo píča, které se podobně používá k vulgárnímu označení zlé, ošklivé či nepříjemné ženy. Slovo pizda pochází je staročeského pizda=řiť.Kdo je to, byl Pizda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pizda? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pizda? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Vetiver? Víte, co je to Kondiční cvičení? Pamatujete si definici pojmu After party? Pamatujete si definici pojmu Smartphone?

Klíčová slova: heslo, původ slova, wiki, popis, termín, hanlivé, význam, kdo to je, informace, význam pojmu, Pizda, slovo, etymologie, přesný výraz, co je to Pizda?

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Pizda? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pizda? Kdo to byl Pizda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pizda? Definice pojmu Pizda je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Pizda i v jiných kategoriích (než hanlivé).