Kdo je to?
Kdo je to, byl Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pravdoláskař?

Jaký je význam slova Pravdoláskař? Co to znamená?

Slovo pravdoláskař označuje člověka s podobnými hodnotami a idejemi jako měl první český prezident Václav Havel. Slovo pravdoláskař pochází ze známého Havlova výroku "Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí" a má lehce pejorativní nádech i pro jisté pokrytectví s jinými Havlovými činy a výroky. Za pravdoláskaře jsou považováni především přívrženci bývalých politických stran ODA a Unie svobody nebo politické strany TOP 09 reprezentované Karlem Schwarzenbergem, který byl blízkým Havlovým spolupracovníkem.



Kdo je to, byl Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pravdoláskař s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ragú? Znáte pojem Kyselina listová? Vzpomněli byste si na význam slova Embolie? Víte, co je to Memoriál?

Klíčová slova: význam, popis, přesný význam, termín, kdo to je, slovo, pojem, informace, wiki, co znamená, přesný výraz, kdo je Pravdoláskař?, formulace, význam slova, význam pojmu

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Pravdoláskař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Pravdoláskař? Kdo to byl Pravdoláskař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pravdoláskař? Definice pojmu Pravdoláskař se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Pravdoláskař i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.