Kdo je to?
Kdo je to, byl Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pravdoláskař?

Jaký je význam slova Pravdoláskař? Co to znamená?

Slovo pravdoláskař označuje člověka s podobnými hodnotami a idejemi jako měl první český prezident Václav Havel. Slovo pravdoláskař pochází ze známého Havlova výroku "Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí" a má lehce pejorativní nádech i pro jisté pokrytectví s jinými Havlovými činy a výroky. Za pravdoláskaře jsou považováni především přívrženci bývalých politických stran ODA a Unie svobody nebo politické strany TOP 09 reprezentované Karlem Schwarzenbergem, který byl blízkým Havlovým spolupracovníkem.Kdo je to, byl Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pravdoláskař s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Migréna? Znáte pojem Libela? Vzpomněli byste si na význam slova Interpolace? Pamatujete si definici pojmu Léze?

Klíčová slova: hanlivé, význam, definice, Pravdoláskař, pojem, co znamená, popis, popis, informace, slovo, význam slova, přesný výraz, termín, kdo je Pravdoláskař?, synonymum

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Pravdoláskař, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pravdoláskař? Kdo to byl Pravdoláskař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pravdoláskař? Definice pojmu Pravdoláskař je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.