Kdo je to?
Kdo je to, byl Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pravdoláskař?

Jaký je význam slova Pravdoláskař? Co to znamená?

Slovo pravdoláskař označuje člověka s podobnými hodnotami a idejemi jako měl první český prezident Václav Havel. Slovo pravdoláskař pochází ze známého Havlova výroku "Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí" a má lehce pejorativní nádech i pro jisté pokrytectví s jinými Havlovými činy a výroky. Za pravdoláskaře jsou považováni především přívrženci bývalých politických stran ODA a Unie svobody nebo politické strany TOP 09 reprezentované Karlem Schwarzenbergem, který byl blízkým Havlovým spolupracovníkem.Kdo je to, byl Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Tento text (Pravdoláskař) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ragú? Vzpomněli byste si na význam slova Sudé číslo? Vzpomněli byste si na význam slova Embolie? Znáte pojem Právní úkon?

Klíčová slova: význam slova, hanlivé, kdo to je, význam pojmu, význam, popis, heslo, termín, původ slova, popis, kdo je Pravdoláskař?, vysvětlení, definice, synonymum, přesný výraz

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pravdoláskař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pravdoláskař? Kdo to byl Pravdoláskař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pravdoláskař? Definice pojmu Pravdoláskař je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Pravdoláskař hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.