Kdo je to?
Kdo je to, byl Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šejdíř? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šejdíř?

Jaký je význam slova Šejdíř? Co to znamená?

Hanlivé, expresivní slovo šejdíř označuje nečestně jednajícího, prohnaného, vychytralého člověka. Synonymem slova šejdíř je podvodník, pletichář nebo šarlatán. Etymologicky pravděpodobně slovo šejdíř pochází z němčiny z "Scheider", resp. "Schiedsrichter" ze kterého pochází i sloveso šidit (podvádět, klamat).Kdo je to, byl Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šejdíř? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šejdíř? s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ortopedie? Znáte pojem Mykóza? Vzpomněli byste si na význam slova Finanční gramotnost? Pamatujete si definici pojmu Intuice?

Klíčová slova: kdo je Šejdíř?, heslo, popis, původ slova, význam slova, přesný význam, význam, co znamená, hanlivé, termín, slovo, přesný výraz, wiki, pojem, vysvětlení

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Šejdíř, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šejdíř? Kdo to byl Šejdíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šejdíř? Definice pojmu Šejdíř je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Šejdíř hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.