Kdo je to?
Kdo je to, byl Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Semetrika? Lidé, hanlivé

Kdo je to Semetrika?

Co znamená a jaký je význam slova Semetrika?

Hanlivé slovo semetrika označuje zlou, hašteřivou, přísnou, ráznou nebo panovačnou - obvykle starší - ženu. Slovo semetrika pochází z francouzštiny ze slova "ce maîtresse" znamenající "rázná". Podobný význam jako semetrika mají slova mrcha, potvora, fúrie, fuchtle, megera, hysterka, zmije, saň, harpyje apod.Kdo je to, byl Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Semetrika? Lidé, hanlivé

Tento text (Semetrika) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kalibrace? Znáte pojem Kalorie? Vzpomněli byste si na význam slova Flegmóna? Pamatujete si definici pojmu Roupy?

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, hanlivé, heslo, co je to Semetrika?, význam, kdo to je, definice, význam slova, formulace, slovo, vysvětlení, Semetrika, přesný výraz, přesný význam

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Semetrika

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Semetrika? Kdo to byl Semetrika? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Semetrika? Definice pojmu Semetrika je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.