Kdo je to?
Kdo je to, byl Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Semetrika? Lidé, hanlivé

Kdo je to Semetrika?

Co znamená a jaký je význam slova Semetrika?

Hanlivé slovo semetrika označuje zlou, hašteřivou, přísnou, ráznou nebo panovačnou - obvykle starší - ženu. Slovo semetrika pochází z francouzštiny ze slova "ce maîtresse" znamenající "rázná". Podobný význam jako semetrika mají slova mrcha, potvora, fúrie, fuchtle, megera, hysterka, zmije, saň, harpyje apod.Kdo je to, byl Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Semetrika? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Semetrika sdílet se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kalibrace? Znáte pojem Kalorie? Vzpomněli byste si na význam slova Flegmóna? Pamatujete si definici pojmu Roupy?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, informace, hanlivé, kdo to je, Semetrika, heslo, kdo je Semetrika?, význam pojmu, slovo, co znamená, synonymum, termín, etymologie, formulace

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Semetrika? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Semetrika? Kdo to byl Semetrika? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Semetrika? Definice pojmu Semetrika se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Semetrika i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.