Kdo je to?
Kdo je to, byl Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Semetrika? Lidé, hanlivé

Kdo je to Semetrika?

Co znamená a jaký je význam slova Semetrika?

Hanlivé slovo semetrika označuje zlou, hašteřivou, přísnou, ráznou nebo panovačnou - obvykle starší - ženu. Slovo semetrika pochází z francouzštiny ze slova "ce maîtresse" znamenající "rázná". Podobný význam jako semetrika mají slova mrcha, potvora, fúrie, fuchtle, megera, hysterka, zmije, saň, harpyje apod.Kdo je to, byl Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Semetrika? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Semetrika? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Andragogika? Víte, co je to H.E.A.T.? Znáte pojem Pelota? Pamatujete si definici pojmu Keratokonus?

Klíčová slova: přesný význam, termín, popis, wiki, přesný výraz, informace, definice, heslo, hanlivé, co je to Semetrika?, význam slova, pojem, formulace, původ slova, popis

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Semetrika? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Semetrika? Kdo to byl Semetrika? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Semetrika? Definice pojmu Semetrika je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Semetrika i jinde než v sekci než v hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.