Kdo je to?
Kdo je to, byl Sketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sketa? Lidé, hanlivé

Kdo je to Sketa?

Co znamená a jaký je význam slova Sketa?

Sketa je nadávka pro zbabělého nebo lakomého člověka, přičemž první význam je častější. Pokud někoho nazveme sketou, domníváme se o něm, že je proradný, podlý a zákeřný mizera. Jedná se o poměrně staré slovo, do sket si bylo možno nadávat již ve středověku.Kdo je to, byl Sketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sketa? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Sketa? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Osobní bankrot? Znáte pojem Sloveso? Vzpomněli byste si na význam slova Fettuccine? Pamatujete si definici pojmu Leasing?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, slovo, kdo je Sketa?, hanlivé, pojem, heslo, popis, wiki, vysvětlení, definice, význam slova, přesný výraz, Sketa, kdo to je

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Sketa, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sketa? Kdo to byl Sketa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sketa? Definice pojmu Sketa se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.