Kdo je to?
Kdo je to, byl Šprt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šprt? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šprt?

Jaký je význam slova Šprt? Co to znamená?

Šprt je označení pro velmi pilného žáka, který má tendence naučit se vše nazpaměť. Typické pro šprta je to, že nerozumí vtipu a má specifické chování – pociťuje nutnost usměrňovat ostatní, napomínat je, popřípadě na ně a jejich chování upozorňovat a donášet.
Ve třídě sedí co nejblíže učitelského stolu a v lavici bývá sám, pokud mu není násilně přidělen jiný spolužák. Pokud má kamarády, jedná se o další šprty stejného zaměření. Většina učitelů má šprty v oblibě a často je chválí a dávají za vzor ostatním.Kdo je to, byl Šprt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šprt? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šprt s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Řapík? Znáte pojem Transparentní účet? Vzpomněli byste si na význam slova Lapidárium? Pamatujete si definici pojmu Šoufek?

Klíčová slova: přesný výraz, hanlivé, přesný význam, synonymum, formulace, heslo, kdo je Šprt?, pojem, vysvětlení, význam pojmu, popis, informace, co znamená, původ slova, co je to Šprt?

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Šprt, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šprt? Kdo to byl Šprt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šprt? Definice pojmu Šprt se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Šprt v jiné sekci než hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.