Kdo je to?
Kdo je to, byl Šprt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šprt? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šprt?

Jaký je význam slova Šprt? Co to znamená?

Šprt je označení pro velmi pilného žáka, který má tendence naučit se vše nazpaměť. Typické pro šprta je to, že nerozumí vtipu a má specifické chování – pociťuje nutnost usměrňovat ostatní, napomínat je, popřípadě na ně a jejich chování upozorňovat a donášet.
Ve třídě sedí co nejblíže učitelského stolu a v lavici bývá sám, pokud mu není násilně přidělen jiný spolužák. Pokud má kamarády, jedná se o další šprty stejného zaměření. Většina učitelů má šprty v oblibě a často je chválí a dávají za vzor ostatním.Kdo je to, byl Šprt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šprt? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Šprt? Pak se podělte s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Řapík? Znáte pojem Transparentní účet? Vzpomněli byste si na význam slova Lapidárium? Pamatujete si definici pojmu Šoufek?

Klíčová slova: informace, co je to Šprt?, synonymum, pojem, význam pojmu, popis, význam, význam slova, vysvětlení, původ slova, co znamená, kdo to je, wiki, heslo, hanlivé

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Šprt? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šprt? Kdo to byl Šprt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šprt? Definice pojmu Šprt je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.