Kdo je to?
Kdo je to, byl Tydýt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tydýt? Lidé, hanlivé

Kdo je to Tydýt?

Co znamená a jaký je význam slova Tydýt?

Tydýt je hanlivé slovo, vulgarizmus, kterým bývá označován člověk mdlého rozumu, hloupý dobráček, který se neumí řádně vyjádřit, všemu se diví a je směšně nešikovný. Často neovládá končetiny, pohybuje se nemotorně nebo strne v prkenném postoji. Svému okolí připadá zvláštní, divný, proto se mu ostatní často posmívají a straní se ho.
Tydýt je považován za outsidera a také se tak sám cítí. Někdy bývá neúspěšný i při hledání přátel, místa v životě nebo při zakládání rodiny.Kdo je to, byl Tydýt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tydýt? Lidé, hanlivé

Tento text (Tydýt) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Atrium? Vzpomněli byste si na význam slova Bazální stimulace? Znáte pojem Stagnace? Znáte pojem Šambala?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, co znamená, hanlivé, heslo, slovo, význam slova, formulace, původ slova, wiki, přesný význam, kdo je Tydýt?, definice, kdo to je, přesný výraz

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Tydýt? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tydýt? Kdo to byl Tydýt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tydýt? Definice pojmu Tydýt je v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Tydýt hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).