Kdo je to?
Kdo je to, byl Tydýt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tydýt? Lidé, hanlivé

Kdo je to Tydýt?

Co znamená a jaký je význam slova Tydýt?

Tydýt je hanlivé slovo, vulgarizmus, kterým bývá označován člověk mdlého rozumu, hloupý dobráček, který se neumí řádně vyjádřit, všemu se diví a je směšně nešikovný. Často neovládá končetiny, pohybuje se nemotorně nebo strne v prkenném postoji. Svému okolí připadá zvláštní, divný, proto se mu ostatní často posmívají a straní se ho.
Tydýt je považován za outsidera a také se tak sám cítí. Někdy bývá neúspěšný i při hledání přátel, místa v životě nebo při zakládání rodiny.Kdo je to, byl Tydýt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tydýt? Lidé, hanlivé

Definici slova Tydýt můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Atrium? Pamatujete si definici pojmu Taklon? Znáte pojem Stagnace? Vzpomněli byste si na význam slova Strukturované učení?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, původ slova, formulace, pojem, co je to Tydýt?, význam, informace, hanlivé, kdo to je, přesný význam, kdo je Tydýt?, heslo, synonymum, wiki

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tydýt

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tydýt? Kdo to byl Tydýt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tydýt? Definice pojmu Tydýt patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Tydýt i jinde než v sekci než v hanlivé.