Kdo je to?
Kdo je to, byl Všivák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všivák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Všivák?

Jaký je význam slova Všivák? Co to znamená?

Všivák je hanlivé označení pro takového člověka, který je falešný a jeho chování je často podlé. Pojmenování vychází z přirovnání k parazitujícímu hmyzu.
Všivák bývá nazýván i ničenou, neřádem, darebákem nebo ještě silnějšími vulgarizmy. Takový člověk nejen že zneužívá ostatní, ale ještě je jim krajně nepříjemný a ztěžuje jim život podobně, jako parazitující živočich.Kdo je to, byl Všivák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všivák? Lidé, hanlivé

Definici slova Všivák můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Arbitráž? Pamatujete si definici pojmu Fantasy? Víte, co je to Ceteris paribus? Vzpomněli byste si na význam slova Dynovačka?

Klíčová slova: kdo je Všivák?, význam slova, slovo, hanlivé, původ slova, přesný význam, wiki, termín, Všivák, význam, popis, co je to Všivák?, vysvětlení, synonymum, definice

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Všivák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Všivák? Kdo to byl Všivák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Všivák? Definice pojmu Všivák se nachází v sekci hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.