Kdo je to?
Kdo je to Aleš Háma? Životopis Aleš Háma, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Aleš Háma?

Kdo je to Aleš Háma? Stručný životopis

Aleš Háma je známý umělec, herec, zpěvák a kytarista. Často vystupuje i jako moderátor nejrůznějších pořadů. Je absolventem konzervatoře v Praze, ještě při studiu vystupoval v divadle. Po pracovním pobytu v USA se podílel na založení hudební skupiny Hamleti, kde stále působí. Vysílá také pořady na rádiu Frekvence 1.
Aleš Háma stále vystupuje v divadelních představeních a ztvárnil i muzikálové role. Moderuje významné společenské události nejen v češtině, ale i v angličtině, jeho moderátorských schopností využívají i různé televizní stanice.Kdo je to Aleš Háma? Životopis Aleš Háma, lidé, osobnosti z herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Aleš Háma s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Aleš Háma

Národnost: česká
Datum narození: 6. května 1973
Místo narození: Karlovy Vary

Znáte pojem Muzeum? Znáte pojem Siri? Víte, co je to Satén? Víte, co je to HDI?

Klíčová slova: Aleš Háma, informace, etymologie, význam slova, heslo, synonymum, význam pojmu, co znamená, původ slova, popis, popis, wiki, vysvětlení, pojem, význam

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Aleš Háma

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Aleš Háma? Kdo to byl Aleš Háma? Kdy se narodil Aleš Háma? Kde se narodil Aleš Háma? Aleš Háma se nachází v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Aleš Háma řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aleš Háma i v jiné kategorii než je herectví.