Kdo je to?
Kdo je to Alice Bendová? Životopis Alice Bendová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Alice Bendová?

Kdo je to Alice Bendová? Stručný životopis

Alice Bendová, rozená Veselá, je česká herečka, moderátorka a modelka. Je absolventkou umělecko-průmyslové školy. Kromě herectví se věnuje natáčení televizních reklam a modelingu, moderuje pořad Trend face v televizi Óčko, v televizi Prima působí v pořadu Hádej, kdo jsem.
Hrála například ve filmu Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, v seriálech Hop nebo trop, rodinná pouta, Velmi křehké vztahy a dalších.Kdo je to Alice Bendová? Životopis Alice Bendová, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Alice Bendová? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Alice Bendová

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1973
Místo narození: Praha

Znáte pojem Mrtvice? Víte, co je to Dysplazie? Víte, co je to Performance? Pamatujete si definici pojmu Kulajda?

Klíčová slova: přesný význam, termín, vysvětlení, kdo to je, popis, přesný výraz, definice, wiki, pojem, informace, význam, význam pojmu, synonymum, Alice Bendová, původ slova

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Alice Bendová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alice Bendová? Kdo to byl Alice Bendová? Kdy se narodil Alice Bendová? Kde se narodil Alice Bendová? Alice Bendová je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Alice Bendová řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alice Bendová i v jiné kategorii než je herectví.