Kdo je to?
Kdo je to David Gránský? Životopis David Gránský, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to David Gránský?

Kdo je to David Gránský? Stručný životopis

David Gránský je mladý český herec, zpěvák a tanečník, působící také jako moderátor a dabér. Již při studiu hudebně dramatického oboru konzervatoře účinkoval v muzikálech, ztvárnil například jednu z rolí v muzikálu Bídníci. Byl také finalistou premiérové české verze reality show X-Factor. Zde získal pozornost a byly mu nabídnuty další menší role.
Vyniká také jako zpěvák a připravuje se na vydání sólové desky. David Gránský vystupuje na večírcích, plesech nebo diskotékách, často společně s taneční skupinou Static Up.Kdo je to David Gránský? Životopis David Gránský, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je David Gránský? s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě David Gránský

Národnost: česká
Datum narození: 11. března 1992
Místo narození: Znojmo

Pamatujete si definici pojmu Epizeuxis? Víte, co je to Think tank? Vzpomněli byste si na význam slova Plurál? Pamatujete si definici pojmu Služební cesta?

Klíčová slova: kdo to je, přesný výraz, informace, kdo je David Gránský?, slovo, popis, vysvětlení, význam slova, význam, popis, heslo, David Gránský, synonymum, co je to David Gránský?, původ slova

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to David Gránský?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to David Gránský? Kdo to byl David Gránský? Kdy se narodil David Gránský? Kde se narodil David Gránský? David Gránský je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka David Gránský kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Gránský i v jiné kategorii než je herectví.