Kdo je to?
Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ivan Trojan?

Kdo je to Ivan Trojan? Stručný životopis

Ivan Trojan je český divadelní a filmový herec. Patří mezi nejznámější a nejúspěšnější představitele českého filmu, získal pětkrát ocenění Český lev. Hlavní nebo významnější role měl např. ve filmech Samotáři, Jedna ruka netleská, Musím tě svést, Václav, Ve stínu a hrál v seriálu Četnické humoresky. Trojan hraje v Dejvickém divadle.Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ivan Trojan sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Ivan Trojan

Národnost: česká
Datum narození: 30.6.1964
Místo narození: Praha

Víte, co je to Vinkulace? Znáte pojem Konfigurace? Vzpomněli byste si na význam slova Antropologie? Pamatujete si definici pojmu Cholera?

Klíčová slova: herectví, význam, informace, popis, popis, co je to Ivan Trojan?, význam pojmu, heslo, kdo to je, význam slova, vysvětlení, Ivan Trojan, kdo je Ivan Trojan?, přesný výraz, definice

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Trojan?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ivan Trojan? Kdo to byl Ivan Trojan? Kdy se narodil Ivan Trojan? Kde se narodil Ivan Trojan? Ivan Trojan patří do sekce herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Trojan například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Trojan i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.