Kdo je to?
Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ivan Trojan?

Kdo je to Ivan Trojan? Stručný životopis

Ivan Trojan je český divadelní a filmový herec. Patří mezi nejznámější a nejúspěšnější představitele českého filmu, získal pětkrát ocenění Český lev. Hlavní nebo významnější role měl např. ve filmech Samotáři, Jedna ruka netleská, Musím tě svést, Václav, Ve stínu a hrál v seriálu Četnické humoresky. Trojan hraje v Dejvickém divadle.Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Tento text (Ivan Trojan) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Ivan Trojan

Národnost: česká
Datum narození: 30.6.1964
Místo narození: Praha

Víte, co je to Vinkulace? Znáte pojem Konfigurace? Vzpomněli byste si na význam slova Antropologie? Pamatujete si definici pojmu Cholera?

Klíčová slova: definice, wiki, význam pojmu, pojem, vysvětlení, popis, formulace, kdo je Ivan Trojan?, význam slova, etymologie, kdo to je, heslo, co znamená, co je to Ivan Trojan?, přesný význam

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan Trojan

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Trojan? Kdo to byl Ivan Trojan? Kdy se narodil Ivan Trojan? Kde se narodil Ivan Trojan? Ivan Trojan je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Trojan např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Trojan i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.