Kdo je to?
Kdo je to Jakub Kohák? Životopis Jakub Kohák, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jakub Kohák?

Kdo je to Jakub Kohák? Stručný životopis

Jakub Kohák je filmový režisér, herec a věnuje se také režírování reklam. Vystupuje také v rádiu Evropa 2 v ranní show. Zde se v roli Bombucmana snaží hájit práva posluchačů.
K jeho rolím patří Instalatér z Tuchlovic, Pečený sněhulák a také role ve filmech Čert ví proč, Eurotrip, Na cestě, Okresní přebor, U mě dobrý, Hlídač č.47 a dalších. Jakub Kohák je autorem televizních reklam na Pepsi, Kofolu, pro Nadaci Terezy Maxové, T-Mobile nebo Vodafone.Kdo je to Jakub Kohák? Životopis Jakub Kohák, lidé, osobnosti z herectví

Sdílejte tuto stránku s osobností Jakub Kohák s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Jakub Kohák

Národnost: česká
Datum narození: 10. října 1974
Místo narození: Praha

Znáte pojem Eroze? Vzpomněli byste si na význam slova Kondenzační kotel? Víte, co je to Alpinning? Znáte pojem Bystřina?

Klíčová slova: slovo, etymologie, termín, heslo, co znamená, kdo je Jakub Kohák?, původ slova, definice, význam pojmu, význam, popis, význam slova, wiki, pojem, synonymum

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Jakub Kohák? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jakub Kohák? Kdo to byl Jakub Kohák? Kdy se narodil Jakub Kohák? Kde se narodil Jakub Kohák? Jakub Kohák je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jakub Kohák dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Kohák i v jiné kategorii než je herectví.