Kdo je to?
Kdo je to Jakub Kohák? Životopis Jakub Kohák, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jakub Kohák?

Kdo je to Jakub Kohák? Stručný životopis

Jakub Kohák je filmový režisér, herec a věnuje se také režírování reklam. Vystupuje také v rádiu Evropa 2 v ranní show. Zde se v roli Bombucmana snaží hájit práva posluchačů.
K jeho rolím patří Instalatér z Tuchlovic, Pečený sněhulák a také role ve filmech Čert ví proč, Eurotrip, Na cestě, Okresní přebor, U mě dobrý, Hlídač č.47 a dalších. Jakub Kohák je autorem televizních reklam na Pepsi, Kofolu, pro Nadaci Terezy Maxové, T-Mobile nebo Vodafone.Kdo je to Jakub Kohák? Životopis Jakub Kohák, lidé, osobnosti z herectví

Zaujala vás biografie osobnosti Jakub Kohák? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Jakub Kohák

Národnost: česká
Datum narození: 10. října 1974
Místo narození: Praha

Znáte pojem Eroze? Znáte pojem Rostlina? Víte, co je to Alpinning? Víte, co je to ESP?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, co je to Jakub Kohák?, Jakub Kohák, původ slova, význam pojmu, popis, popis, heslo, etymologie, co znamená, vysvětlení, význam slova, přesný význam, termín

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jakub Kohák

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jakub Kohák? Kdo to byl Jakub Kohák? Kdy se narodil Jakub Kohák? Kde se narodil Jakub Kohák? Jakub Kohák se nachází v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jakub Kohák např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Kohák i v jiné kategorii než je herectví.