Kdo je to?
Kdo je to Jean Reno? Životopis Jean Reno, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jean Reno?

Kdo je to Jean Reno? Stručný životopis

Jean Reno je známý francouzský herec se španělským původem. Do Francie se přestěhoval z Afriky již v dětství. Jeho vlastní jméno zní Juan Moreno y Herrera Jiménez. Hraje jak ve filmech francouzských, tak amerických.
Proslavil se filmy Magická hlubina, Brutální Nikita, Léon, Mission:Impossible, Ronin, Godzilla, Purpurové řeky, Růžový panter, Šifra mistra Leonarda a jiných. Jean Reno se věnuje i dabingu a reklamě.Kdo je to Jean Reno? Životopis Jean Reno, lidé, osobnosti z herectví

Sdílejte tuto stránku s osobností Jean Reno se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Jean Reno

Národnost: francouzská
Datum narození: 30. července 1948
Místo narození: Casablanca

Vzpomněli byste si na význam slova Kmenový list? Vzpomněli byste si na význam slova Atrofie? Znáte pojem Kupole? Znáte pojem Fyzické napadení?

Klíčová slova: původ slova, slovo, vysvětlení, termín, pojem, formulace, význam slova, herectví, význam, co je to Jean Reno?, definice, etymologie, popis, přesný význam, kdo je Jean Reno?

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jean Reno

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jean Reno? Kdo to byl Jean Reno? Kdy se narodil Jean Reno? Kde se narodil Jean Reno? Jean Reno je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jean Reno dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jean Reno i v jiné kategorii než je herectví.