Kdo je to?
Kdo je to Jean Reno? Životopis Jean Reno, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jean Reno?

Kdo je to Jean Reno? Stručný životopis

Jean Reno je známý francouzský herec se španělským původem. Do Francie se přestěhoval z Afriky již v dětství. Jeho vlastní jméno zní Juan Moreno y Herrera Jiménez. Hraje jak ve filmech francouzských, tak amerických.
Proslavil se filmy Magická hlubina, Brutální Nikita, Léon, Mission:Impossible, Ronin, Godzilla, Purpurové řeky, Růžový panter, Šifra mistra Leonarda a jiných. Jean Reno se věnuje i dabingu a reklamě.Kdo je to Jean Reno? Životopis Jean Reno, lidé, osobnosti z herectví

Zaujala vás biografie osobnosti Jean Reno? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Jean Reno

Národnost: francouzská
Datum narození: 30. července 1948
Místo narození: Casablanca

Víte, co je to Občanský zákoník? Znáte pojem Kybernetika? Vzpomněli byste si na význam slova Progrese? Pamatujete si definici pojmu Bentonit?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, původ slova, pojem, heslo, co je to Jean Reno?, kdo to je, význam slova, slovo, Jean Reno, přesný výraz, wiki, informace, kdo je Jean Reno?, vysvětlení

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jean Reno

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jean Reno? Kdo to byl Jean Reno? Kdy se narodil Jean Reno? Kde se narodil Jean Reno? Jean Reno se nachází v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jean Reno dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jean Reno i v jiné kategorii než je herectví.