Kdo je to?
Kdo je to Josef Abrhám? Životopis Josef Abrhám, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Josef Abrhám?

Kdo je to Josef Abrhám? Stručný životopis

Josef Abrhám, český herec a dabér, ztvárňuje jak televizní, tak filmové role. Absolvoval DAMU, jako herec začínal v Divadle na Vinohradech a hostoval i v Národním divadle. Později nastoupil do Činoherního klubu. Ztvárnil výrazné role v mnoha filmech, z nichž některé jsou nezapomenutelné – doktor Blažej z Nemocnice na kraji města, třídní učitel v Marečku, podejte mi pero!, Vrchní, prchni!, Kulový blesk, Šakalí léta, Obsluhoval jsem anglického krále a dalších.
Za dokonalé herecké výkony získal Josef Abrhám Českého lva a Cenu ministra kultury.Kdo je to Josef Abrhám? Životopis Josef Abrhám, lidé, osobnosti z herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Josef Abrhám s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Josef Abrhám

Národnost: česká
Datum narození: 14.12.1939
Místo narození: Zlín

Víte, co je to Slunovrat? Znáte pojem Podvojné účetnictví? Vzpomněli byste si na význam slova Franchising? Pamatujete si definici pojmu Skener?

Klíčová slova: význam slova, informace, etymologie, definice, původ slova, co znamená, popis, přesný význam, vysvětlení, význam pojmu, pojem, formulace, přesný výraz, kdo to je, herectví

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Abrhám

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Josef Abrhám? Kdo to byl Josef Abrhám? Kdy se narodil Josef Abrhám? Kde se narodil Josef Abrhám? Josef Abrhám se nachází v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Josef Abrhám dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Abrhám i v jiné kategorii než je herectví.