Kdo je to?
Kdo je to Josef Abrhám? Životopis Josef Abrhám, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Josef Abrhám?

Kdo je to Josef Abrhám? Stručný životopis

Josef Abrhám, český herec a dabér, ztvárňuje jak televizní, tak filmové role. Absolvoval DAMU, jako herec začínal v Divadle na Vinohradech a hostoval i v Národním divadle. Později nastoupil do Činoherního klubu. Ztvárnil výrazné role v mnoha filmech, z nichž některé jsou nezapomenutelné – doktor Blažej z Nemocnice na kraji města, třídní učitel v Marečku, podejte mi pero!, Vrchní, prchni!, Kulový blesk, Šakalí léta, Obsluhoval jsem anglického krále a dalších.
Za dokonalé herecké výkony získal Josef Abrhám Českého lva a Cenu ministra kultury.Kdo je to Josef Abrhám? Životopis Josef Abrhám, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Josef Abrhám? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Josef Abrhám

Národnost: česká
Datum narození: 14.12.1939
Místo narození: Zlín

Víte, co je to Slunovrat? Znáte pojem Podvojné účetnictví? Vzpomněli byste si na význam slova Franchising? Pamatujete si definici pojmu Skener?

Klíčová slova: význam pojmu, definice, slovo, wiki, význam slova, přesný význam, informace, synonymum, popis, kdo to je, pojem, etymologie, přesný výraz, původ slova, co znamená

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Josef Abrhám? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Josef Abrhám? Kdo to byl Josef Abrhám? Kdy se narodil Josef Abrhám? Kde se narodil Josef Abrhám? Josef Abrhám je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Josef Abrhám třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Abrhám i v jiné kategorii než je herectví.