Kdo je to?
Kdo je to Josef Abrhám? Životopis Josef Abrhám, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Josef Abrhám?

Kdo je to Josef Abrhám? Stručný životopis

Josef Abrhám, český herec a dabér, ztvárňuje jak televizní, tak filmové role. Absolvoval DAMU, jako herec začínal v Divadle na Vinohradech a hostoval i v Národním divadle. Později nastoupil do Činoherního klubu. Ztvárnil výrazné role v mnoha filmech, z nichž některé jsou nezapomenutelné – doktor Blažej z Nemocnice na kraji města, třídní učitel v Marečku, podejte mi pero!, Vrchní, prchni!, Kulový blesk, Šakalí léta, Obsluhoval jsem anglického krále a dalších.
Za dokonalé herecké výkony získal Josef Abrhám Českého lva a Cenu ministra kultury.Kdo je to Josef Abrhám? Životopis Josef Abrhám, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Josef Abrhám? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Josef Abrhám

Národnost: česká
Datum narození: 14.12.1939
Místo narození: Zlín

Víte, co je to Řecký jogurt? Víte, co je to Road movie? Pamatujete si definici pojmu Džezva? Pamatujete si definici pojmu Ragú?

Klíčová slova: synonymum, kdo je Josef Abrhám?, herectví, význam pojmu, přesný výraz, etymologie, popis, původ slova, informace, termín, kdo to je, co je to Josef Abrhám?, význam, co znamená, heslo

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Josef Abrhám? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Josef Abrhám? Kdo to byl Josef Abrhám? Kdy se narodil Josef Abrhám? Kde se narodil Josef Abrhám? Josef Abrhám je v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Josef Abrhám třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Abrhám i v jiné kategorii než je herectví.