Kdo je to?
Kdo byl Josef Kemr? Životopis Josef Kemr, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Josef Kemr?

Kdo to byl Josef Kemr? Stručný životopis

Josef Kemr byl populární český herec, který působil jak ve filmu, tak v divadle i televizi. V divadelních představeních vystupoval již v dětství, byl obsazován i do rozhlasových rolí. Později získal angažmá v různých divadlech, mezi ně patřilo například Divadlo S. K. Neumanna nebo činohra Národního divadla.
Za svého života zvládl Josef Kemr nespočet rolí, celkově k 400. Za celoživotní dílo získal cenu Thálie, byl nominován na Českého lva. Dlouhou dobu se přátelil s Rudolfem Hrušínským.Kdo byl Josef Kemr? Životopis Josef Kemr, slavní lidé, osobnosti z herectví

Zaujala vás biografie osobnosti Josef Kemr? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Josef Kemr

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1922
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 15. ledna 1995

Víte, co je to Tachykardie? Znáte pojem Úzkost? Vzpomněli byste si na význam slova Fazeta? Pamatujete si definici pojmu Soundbar?

Klíčová slova: termín, informace, formulace, co znamená, wiki, heslo, kdo to je, přesný výraz, popis, etymologie, význam slova, definice, vysvětlení, Josef Kemr, význam

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Kemr

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Josef Kemr? Kdo to byl Josef Kemr? Kdy se narodil Josef Kemr? Kde se narodil Josef Kemr? Kdy zemřel Josef Kemr? Josef Kemr se nachází v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Josef Kemr řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Kemr i v jiné kategorii než je herectví.