Kdo je to?
Kdo je to Karel Roden? Životopis Karel Roden, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Karel Roden?

Kdo je to Karel Roden? Stručný životopis

Karel Roden je český herec, který se jako jeden z mála dokázal prosadit i v zahraničních filmech, kde hrál různé vedlejší role. Z českých filmů, v nichž hrál, lze jmenovat např. Habermannův mlýn, Čtyři slunce nebo Alois Nebel. Kromě herectví se Roden věnuje i vinařství. Jeho partnerkou je Jana Krausová, bývalá manželka Jana Krause.Kdo je to Karel Roden? Životopis Karel Roden, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Karel Roden? s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Karel Roden

Národnost: česká
Datum narození: 18.5.1962
Místo narození: České Budějovice

Víte, co je to Virus? Znáte pojem Kontokorent? Vzpomněli byste si na význam slova Archeologie? Pamatujete si definici pojmu Čpavek?

Klíčová slova: Karel Roden, etymologie, herectví, formulace, popis, termín, synonymum, přesný význam, původ slova, kdo to je, wiki, přesný výraz, co je to Karel Roden?, heslo, pojem

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Karel Roden? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Karel Roden? Kdo to byl Karel Roden? Kdy se narodil Karel Roden? Kde se narodil Karel Roden? Karel Roden je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Karel Roden kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Roden i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.