Kdo je to?
Kdo je to Klára Jandová? Životopis Klára Jandová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Klára Jandová?

Kdo je to Klára Jandová? Stručný životopis

Klára Jandová je oblíbenou herečkou a dabérkou. Vystudovala hudebně dramatické umění na konzervatoři v Praze. Působila v činohře Jihočeského divadla v Budějovicích, pak přešla do pražského divadla ABC. Zde účinkovala ve hrách jako Charleyova teta, Ideální manžel, Jak je důležité míti Filipa a dalších.
V televizi vystupovala Klára Jandová již jako dítě, často hraje i v seriálech – např. Rodinná pouta. Je úspěšná také jako dabérka.Kdo je to Klára Jandová? Životopis Klára Jandová, lidé, osobnosti z herectví

Popis osobnosti Klára Jandová můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Klára Jandová

Národnost: česká
Datum narození: 15. listopadu 1979
Místo narození: Praha

Znáte pojem Sledge hokej? Pamatujete si definici pojmu Kompetenční žaloba? Víte, co je to Goodwill? Vzpomněli byste si na význam slova Lurex?

Klíčová slova: popis, přesný význam, slovo, definice, vysvětlení, termín, popis, co je to Klára Jandová?, kdo to je, formulace, význam pojmu, původ slova, význam slova, pojem, heslo

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Klára Jandová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Klára Jandová? Kdo to byl Klára Jandová? Kdy se narodil Klára Jandová? Kde se narodil Klára Jandová? Klára Jandová se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Klára Jandová třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Jandová i v jiné kategorii než je herectví.