Kdo je to?
Kdo je to Libuše Šafránková? Životopis Libuše Šafránková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Libuše Šafránková?

Kdo je to Libuše Šafránková? Stručný životopis

Libuše Šafránková je jedna z nejoblíbenějších českých hereček jak divadelních, tak filmových. Je absolventkou brněnské konzervatoře a první role odehrála právě v Brně – v Mahenově divadle. Po přemístění do Prahy působila v divadle Za branou a v Činoherním klubu, kde vynikla např. v Žebrácké opeře, Ženitbě či ve hře Tři v tom.
Libuše Šafránková dále vystupovala v Národním divadle a hrála v mnoha známých filmech, z nichž je pro všechny generace nezapomenutelná její role ve filmu Tři oříšky pro Popelku.Kdo je to Libuše Šafránková? Životopis Libuše Šafránková, lidé, osobnosti z herectví

Zaujala vás biografie osobnosti Libuše Šafránková? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Libuše Šafránková

Národnost: česká
Datum narození: 7.6.1953
Místo narození: Šlapanice u Brna

Víte, co je to Grafická karta? Znáte pojem Závazek? Pamatujete si definici pojmu Zelená karta? Víte, co je to Ašvaganda?

Klíčová slova: etymologie, popis, kdo to je, co znamená, definice, původ slova, formulace, herectví, přesný význam, termín, slovo, význam, význam pojmu, popis, wiki

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Libuše Šafránková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Libuše Šafránková? Kdo to byl Libuše Šafránková? Kdy se narodil Libuše Šafránková? Kde se narodil Libuše Šafránková? Libuše Šafránková se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Libuše Šafránková dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Libuše Šafránková i v jiné kategorii než je herectví.