Kdo je to?
Kdo je to Markéta Procházková? Životopis Markéta Procházková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Markéta Procházková?

Kdo je to Markéta Procházková? Stručný životopis

Markéta Procházková je česká zpěvačka a herečka, známá především z muzikálových rolí. Zvítězila také v soutěžích Jihlavský slavík a Rozjezdy pro hvězdy. Zpěv si pak zvolila jako svou životní roli.
Markéta Procházková studovala na konzervatoři v zaměření na muzikálové herectví. V muzikálech v současnosti hraje. Působí i jako seriálová herečka, například v seriálu Ulice nebo Gympl.Kdo je to Markéta Procházková? Životopis Markéta Procházková, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Markéta Procházková? s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Markéta Procházková

Národnost: česká
Datum narození: 25. února 1986
Místo narození: Jihlava

Víte, co je to Justice? Znáte pojem Eurozóna? Vzpomněli byste si na význam slova Submisivita? Pamatujete si definici pojmu Dextróza?

Klíčová slova: co znamená, popis, Markéta Procházková, původ slova, kdo to je, termín, definice, wiki, přesný výraz, etymologie, význam slova, co je to Markéta Procházková?, pojem, význam pojmu, herectví

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Markéta Procházková? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Markéta Procházková? Kdo to byl Markéta Procházková? Kdy se narodil Markéta Procházková? Kde se narodil Markéta Procházková? Markéta Procházková je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Markéta Procházková třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Procházková i v jiné kategorii než je herectví.