Kdo je to?
Kdo je to Markéta Procházková? Životopis Markéta Procházková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Markéta Procházková?

Kdo je to Markéta Procházková? Stručný životopis

Markéta Procházková je česká zpěvačka a herečka, známá především z muzikálových rolí. Zvítězila také v soutěžích Jihlavský slavík a Rozjezdy pro hvězdy. Zpěv si pak zvolila jako svou životní roli.
Markéta Procházková studovala na konzervatoři v zaměření na muzikálové herectví. V muzikálech v současnosti hraje. Působí i jako seriálová herečka, například v seriálu Ulice nebo Gympl.Kdo je to Markéta Procházková? Životopis Markéta Procházková, lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Markéta Procházková sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Markéta Procházková

Národnost: česká
Datum narození: 25. února 1986
Místo narození: Jihlava

Znáte pojem Kořen slova? Pamatujete si definici pojmu Vernisáž? Víte, co je to Rychlá půjčka? Vzpomněli byste si na význam slova Asociace?

Klíčová slova: význam, etymologie, kdo je Markéta Procházková?, definice, slovo, Markéta Procházková, kdo to je, informace, přesný význam, význam slova, termín, význam pojmu, pojem, heslo, popis

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Markéta Procházková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Markéta Procházková? Kdo to byl Markéta Procházková? Kdy se narodil Markéta Procházková? Kde se narodil Markéta Procházková? Markéta Procházková se nachází v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Markéta Procházková např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Procházková i v jiné kategorii než je herectví.