Kdo je to?
Kdo je to Markéta Procházková? Životopis Markéta Procházková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Markéta Procházková?

Kdo je to Markéta Procházková? Stručný životopis

Markéta Procházková je česká zpěvačka a herečka, známá především z muzikálových rolí. Zvítězila také v soutěžích Jihlavský slavík a Rozjezdy pro hvězdy. Zpěv si pak zvolila jako svou životní roli.
Markéta Procházková studovala na konzervatoři v zaměření na muzikálové herectví. V muzikálech v současnosti hraje. Působí i jako seriálová herečka, například v seriálu Ulice nebo Gympl.Kdo je to Markéta Procházková? Životopis Markéta Procházková, lidé, osobnosti z herectví

Tento text (Markéta Procházková) můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Markéta Procházková

Národnost: česká
Datum narození: 25. února 1986
Místo narození: Jihlava

Víte, co je to Justice? Znáte pojem Eurozóna? Vzpomněli byste si na význam slova Submisivita? Pamatujete si definici pojmu Dextróza?

Klíčová slova: slovo, termín, wiki, kdo je Markéta Procházková?, popis, pojem, etymologie, formulace, přesný výraz, co je to Markéta Procházková?, význam, heslo, Markéta Procházková, význam pojmu, původ slova

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Markéta Procházková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Markéta Procházková? Kdo to byl Markéta Procházková? Kdy se narodil Markéta Procházková? Kde se narodil Markéta Procházková? Markéta Procházková je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Markéta Procházková například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Procházková i v jiné kategorii než je herectví.